نتایج جستجو برای عبارت :

رونق کتابخوانی و اشتراک مجلات با پیامک انبوه

مراسم پرشور روز مجلات رشد دانش آموزی در تاریخ ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۷ برگزار گردید.با هماهنگی شورای معلمان برنامه های‌متنوع و تفریحی شاد با کمک دانش آموزان معلمین و کادر اجرایی دبستان انجام شد.
عناوین برنامه های اجرا شده در این روز:
۱-برپایی بازارچه خیریه توسط دانش آموزان در راستای طرح مدرسه ویژه
۲-برنامه قصه خوانی و شعر گویی و داستان از‌مجلات رشد
۳-فعالیت ساخت مجلات رشد توسط دانش آموزان
۴-ساخت دست سازه و کاردستی های شماره های‌مختلف مجلات رشد ت
ارسال پیامک تبلیغاتی و بازاریابی پیامکی یکی از شیوه های رایج در دنیای مارکتینگ است و تقریبا هر صنعتی می تواند از مزایای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بهره مند شود. از جمله صنایعی که می تواند از کانال بازاریابی پیامکی استفاده کند، صنعت نشر است. ناشران نیز می توانند با ارسال پیامک درست و به جا و با هدف گذاری مناسب بهترین نتیجه را از بازاریابی پیامکی دریافت کنند.شاید برایتان سوال باشد که با وجود اپلیکیشن های متفاوت و دنیای اینترنت که به لطف تل
   زمانی  تولید رونق پیدا می کند که کار در راس و ملاک باشد. تا زمانی که به تولید کننده به چشم جهاد گر نگاه شود هیچگاه تولید رونق پیدا نمی کند. زمانی رونق به تولید باز می گردد که به جای برخورد با افرادی که نظم بازار را بر هم میزنند به افراد دور و بر مان که با سیاست های غلط سعی در انجام کار هستند توجه و آنها را محاکمه کنیم.

دکتر هاشم اورعی- استاد دانشگاه صنعتی شریف-رئیس انجمن علمی انرژی بادی ایران:
رونق تولید چیزی نیست که با نام گذاری به دست بیا
  با برسی بیشتر کشور های پیشرفته متوجه میشویم با استفاده از اقتصاد مقاومتی به رونق تولید دست یافته اند. در واقع دولت مردان و مردم آن کشور ها به این مهم دست یافته اند که با حمایت از کالای داخلی و اقتصاد مقاومتی می توان به رونق تولید رسید.
  با خریدن از کالای داخلی و نه به کالا خارجی کاری است که شهروندان میتوانند به رونق تولید دست یابند.
ادامه مطلب
به گزارش واحد سنجش و راه حل‎های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، بازار مسکن تقریبا از سال 92 وارد فاز رکود شد و تا سال 96 موقعیت خود را حفظ کرد و در حالی که در حالی که نوید رخت بستن رکود از صنعت ساخت و ساز به گوش می‎رسید، در سال 97 این رکود عمیق‎تر شد.
بر اساس آخرین آمار منتشر شده از سوی بانک مرکزی، تعداد پروانه ساختمانی صادر شده در شهر تهران از 21150 فقره در سال 92 به 8061 فقره در سال 94 تنزل یافت و البته در سال 96 با اندکی افزایش، به 10222 فقره رسید.
ادام
بدترین وجه اشتراک من و بنی تمایل به خودکشی هست 
و همدیگرو عمیقا درک می کنیم 
وجه اشتراک دیگه ای که داریم اختلال add هست که دوتامون دچارش هستیم 
من دیر این بیماری رو متوجه شدم و از مخفی کاری خوشم نمیاد و به او هم گفتم, و بن هم گفت خب منم این مشکل رو دارم و حتی سراغ شیوه های درمانیش رفته بود.
وجه اشتراک دیگه ای  که داریم تمایل به تاریکی هست 
و حساس بودن به نور 
اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که زیاد مجله و کتاب مطالعه می کنید
شاید برایتان پیش آمده باشد که با زیاد شدن تعداد مجلات و کتاب ها جایی
برای نگه داری آنها پیدا نکنید بنابراین مجبور می شوید که این مجلات را در
گوشه ای از اتاق کار  یا در قفسه ی کتاب هایتان روی هم انباشته کنید که این
کار موجب می شود در موقع نیاز نتوانید به راحتی به آنها دسترسی داشته
باشید و همچنین قفسه ی کتاب ها و یا اتاق کارتان را نیز نامنظم و بد جلوه
میدهد.برای حل این مشکل ما
اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که زیاد مجله و کتاب مطالعه می کنید
شاید برایتان پیش آمده باشد که با زیاد شدن تعداد مجلات و کتاب ها جایی
برای نگه داری آنها پیدا نکنید بنابراین مجبور می شوید که این مجلات را در
گوشه ای از اتاق کار  یا در قفسه ی کتاب هایتان روی هم انباشته کنید که این
کار موجب می شود در موقع نیاز نتوانید به راحتی به آنها دسترسی داشته
باشید و همچنین قفسه ی کتاب ها و یا اتاق کارتان را نیز نامنظم و بد جلوه
میدهد.برای حل این مشکل ما
✅راه اول: نام لاتین رشته خود را به انتهای این عبارت اضافه کنید(Top Academic Journals in )مثلا برای رشته روانشناسی در گوگل این عبارت را جستجو کنیم.

Top Academic Journals in psychology

✅راه دوم: معمولا انجمن های علمی بین المللی هر رشته ، فهرستی از مجلات معتبر رشته خود را ارائه می کنند. مثلا انجمن روانشناسی آمریکا(APA) چنین کاری را برای رشته روانشناسی انجام می دهد.
✅راه سوم: در وب سایت مجلات ISI به آدرس
(http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl/)
فهرست موضوعی مجلات رشته خودتان را جستجو کنید.
بسم الله الرحمن الرحیم
پایگاه رسانه ای رونق تولید از امروز یعنی بیستم مهرماه 98 شروع به فعالیت می نماید.
محوریت وبلاگ مبتنی بر مسائل مرتبط با رونق تولید ، شیوه ها ، راهکارها و موانع آن و ... می باشد .
امیدواریم محتوای وبلاگ مورد استفاده شما واقع گردد.

با تشکر / مدیریت پایگاه رسانه ای رونق تولید
لینکدونی زاهدان با هدف اشتراک گذاری گروههای تلگرامی زاهدان ایجاد شده است و از همه دختر پسرای زاهدانی درخواست میکنیم که به گروه زاهدان بیان.
اگر شما عزیز زاهدانی هم یک گروه تلگرام مربوط به شهر زاهدان و یا  لینک بلوچی داریدمیتونید لینک خودتون رو در این کانال معرفی کنید تا دختر پسرای بلوچی و دانشجویان استان به این گروه بیان
شما هم میتوانید با اشتراک گذاری لینکدونی زاهدان باعث رونق دادان به این لینکدونی بشین.
این پاورپوینت در 20اسلاید به شکل کاملاً منحصر به فرد طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از معنی رونق،تولید ملی،الزام ها، اندوخته ها و فواید رونق تولید کشور،رونق تولید و حمایت از کالا ایرانی،یکی
از مهم ترین راه های رونق تولید داخلی مبارزه با قاچاق است و سایر مطالب
مفید و ارزنده در مورد رونق تولید در این پاورپوینت درج شده است که امید
واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید

جهت دانلود فایل کلیک کنید
پیام نوروزی رهبری ایران رونق تولید را مورد توجه قرار می‌دهد. این سخن البته به عنوان یک راه حل مطرح نیست. این که تولید باید رونق بگیرد بیشتر یک مسئله است که باید به راه حل آن پرداخته شود. احتمالا رهبری هم این مورد را به عنوان مسئله طرح کرده‌اند و نه راه حل. اما به هر حال این سخن سخن تازه‌ای هم نیست که مختص امسال یا سال قبل و سال دیگر باشد. معیار تولید ملی یکی از معیار‌های کهن و مقبول همگان اقتصاد است.
تولید دکمه‌ای ندارد که کسانی که مخاطب حرف ر
می خواهم در این وبلاگ هر چه را که نمی دانیم با هم به اشتراک بگذاریم و بدانیم. و هر چه را می دانیم را برای کمک به سایرین به اشتراک بگذاریم تا بقیه هم بدانند. 

بنابراین این وبلاگ بر مبنای اشتراک گذاری اطلاعات بنیان نهاده شده است

ممنون که هستید
امسال مسئله‌ی «تولید» مطرح است. مسئله‌ی تولید به نظر من مسئله‌ی محوری امسال است؛ لذا من شعار را امسال
این قرار دادم: «رونق تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا
کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءاللّه این معنا به صورت چشمگیری در کشور
محسوس باشد. اگر این [طور] شد، امیدواریم که ان‌شاءاللّه حلّ مشکل اقتصادی
راه بیفتد.
در هر سال رئیس جمهور یک شعاری با توجه بر اوضاع کشور میگذارد ک امسال شعار ما:رونق تولید است.
رونق تولید یعنی چه؟
رونق تولید در کل به معنی اهتمام دستگاه قضا به برخورد به ویژه خواری.اقازادگی.سوءاستفادهایی که توسط برخی از صاحبان قدرت یا وابستگان آنها در جهت تاراج ثروت های ملی و بیت المال مسلمین انجام میگردد و موجب برهم خوردن بازار و رقابت صحیح میشود
ادامه مطلب
در این آموزش از اف تی سنتر قصد معرفی افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه‌های اجتماعی را داریم که با استفاده از این افزونه قادر به ساخت دکمه اشتراک گذاری مطالب در وردپرس خواهید بود و میتوانید امکان اشتراک گذاری نوشته‌های سایت را به راحتی برای بازدیدکنندگان سایتتان فراهم کنید. پس اگر شما هم به دنبال راهی مناسب برای نمایش دکمه اشتراک گذاری در نوشته وردپرس هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
‏وزیرکشاورزى در جواب به گرانى گوشت و مرغ گفته برید دعا کنید که هست!
قرار بود اووووووونچنان رونق اقتصادى ایجاد کنه که به یارانه احتیاجى نداشته باشیم
 حالا باید دعا کنیم که خدایا شکرت که با یارانه مون میتونیم نیم کیلو گوشت بخریم!!
  در خصوص مفاهیمی مانند رونق تولید نمی‌توان بصورت یک بعدی به موضوع پرداخت، بدین معنی که نمی‌توان رونق تولید را صرفا با نگاه اقتصادی بررسی نمود، زیرا این رونق در بستر جامعه و به دست افراد جامعه باید اتفاق بیافتد، بنابراین عوامل اجتماعی و فرهنگی نیز به آن وارد است.
  اقتصاد در سراسر جهان معنی و مفهومی دارد.تا جایی که در برخی موارد زندگی را جز، فعالیت اقتصادی نمی‌بینند و اقتصاد را جز، کسب منفعت مادی معنی نمی‌کنند ولی در خصوص کشور ما قضیه مت
آفتاب یزد گزارش می‌دهدفضای مجازی کلید اصلی رونق تولیدصفحه یک - تاریخ: ۲۶-۰۱-۱۳۹۸, ۰۹:۰۱آفتاب
یزد- گروه اجتماعی: سال 98 که تنها یک ماه از شروع آن می‌گذرد بنا به
سخنان مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامگذاری شده است و همین امر میزان
توجه سیاست‌ها‌ی داخلی به مسئله اشتغال و مشکلات اقتصادی را نشان می‌دهد،
وقتی از رونق تولید حرف می‌زنیم ناخودآگاه به یاد استارت آپ‌ها‌یی می‌افتیم
که این روزها به مدد فضای مجازی رشد قابل توجهی داشته‌اند. خیلی
درود!
امیدوارم حال تک تک تمام شما عزیزان و طرفداران ژانر علمی تخیلی خوب باشه و همیشه روبه پیشرفت باشید.
خب همونطور که میدونید(البته اگر طرفدار واقعی باشد!!)امروزه دنیای مطبوعات ایرانی از جمله مجلات و روزنامه ها فقط و فقط با افکارات سیاسی و خبرهایی از این قبیل پر شده... و دیگر خبری از حضور پر رنگ مجلات داستانی علمی تخیلی و فانتزی نیست.....
ادامه مطلب
طرح به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸؛ رونق تولید

تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند. لذاست که مسئله‌ی تولید به نظر من مسئله‌ی محوری امسال است؛ لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند. 
این تو بودی کز ازل خواندی به من درس وفا را
این تو بودی کاشنا کردی به دل این مبتلا را
من که این حاشا نکردم از غمت پروا نکردم
دین من دنیای من از عشق جاویدان تو رونق گرفته
سوز من سودای من از نور بی پایان تو رونق گرفته
شکیلا آشفته حالی میخونه و من به این فکر میکنم که آدم نباید همه ی تخم مرغ هاش رو تو یه سبد بگذاره. کاش فقط یک نفر بودی.

مهم ترین مسئله در اقتصاد ، مسئله تولید است اگر تولید اصلاح شود اقتصاد رشد می کند. جامعه اسلامی باید به صورتی باشد که به کشوری متکی نبود و اگر هم بود بسیار جزئی. باید سیستم وام به بنگاه های اقتصادی اصلاح شود در غیر این صورت تولید رونق پیدا نمی کند.
  یکی از دلایلی که اقتصاد را متزلزل میکند قاچاق و واردات نادرست است که از نظر بنده واردات نادرست بیشترین ضربه را به کشور میزند و کمر اقتصاد را خم میکند.
  برای حمایت از کالا ایرانی که نتیجه اش رون
چاپ مقاله isi در ژورنالهای معتبر بین المللی برای دانشجویان بسیار حائز اهمیت است.زیرا با استفاده از چاپ مقاله ISI خود می توانند صاحب امتیازاتی در مراحل تحصیلی و کاری خود باشند. دانشجویان استان سمنان و شهر شاهرود می توانند با مطالعه این مقاله با موسسه چاپ مقاله isi در شاهرود آشنا شوند. شما دانشجویان می توانید جهت چاپ مقاله isi ، پذیرش مقاله isi ، استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ مقاله علمی و پژوهشی با ما درتماس باشید.
انتخاب مجله مناسب جهت چاپ مقال
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با ارزیابی مشکلات اقتصادی کشور و استفاده از نظر کارشناسان سال ۹۸ را به نام «رونق تولید» نامگذاری کردند. نوجوان خامنه‌ای ابعاد مختلفی را که رهبر انقلاب درباره رونق تولید در پیام نوروزی و بیانات در حرم مطهر رضوی مطرح کردند در این اطلاع‌نگاشت منتشر می‌کند.

بازار شیراز دیدن دارد؛ شهری که در گذشته های دور یکی از مراکز مهم مبادلات کالا بین بازرگانان هندی و عربی با ایرانیان بوده است. نزدیکی به بنادر جنوبی و قرار گرفتن در مسیر کاروان هایی که از شرق به غرب یا از شمال به جنوب می رفتند، موجب رشد و رونق کسب و کار تجارت در این شهر شد. انتخاب این شهر به عنوان پایتخت در دوره زندیه، رونق این بازار را بیشتر از پیش کرد. روند این تجارت پر رونق تا امروز هم ادامه داشته است.

ادامه مطلب
هرگاه لفظ عامیانه شود از لطافت و رونق شعر و کلام ادبی می کاهد ؛ زیرا لفظ چون جامه کسوتی است که اندام معنی با آن پوشیده می شود و هر قدر جامه زیبا تر باشد بر برازندگی و لطافت و رونق معنی افزوده می شود و به همین سبب شاعران و نویسندگان در تمام ادوار کوشیده اند که این کسوت (‌ لفظ ) متناسب با اندام ( معنی ) باشد .
دخترانی که عکس‌های شخصی خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک نمی‌گذارند، بهتر است آن‌هارا به عنوان استوری "Close Friends" نیز به اشتراک نگذارند. "Close Friends"جایی است که کاربرها می‌توانند افراد کمی را برای مشاهده عکس‌های خود انتخاب کنند. انجام این کار بی‌خطر نیست. به عنوان مثال، دختری در لیست "Close Friends"ِ کسی، ممکن است آن استوری را در حالی که دیگری‌ای در کنار او باشد مشاهده کند. بنابراین، بعید نیست بغل‌دستی‌اش ناخوداگاه نگاهش بیفتد. یا مثلا برخی
بارش مطلوب باران باعث رونق پسته #زرند شد
فرماندار زرند : میزان بارندگی‌ها در شهرستان زرند در سال جاری افزایش قابل‌توجه دارد و باغ‌ها به‌خصوص در بخش تولید پسته در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارند.
حبیب‌الله خنجری افزود: در این شهرستان ۴۰ هزار هکتار باغ پسته وجود دارد که ۳۷ هزار هکتار از این باغ‌ها بارور هستند و پیش‌بینی ما برداشت ۲۲ تن پسته در مجموع باغ‌های شهرستان است.
وی تصریح کرد: وضعیت باغ‌ها با نظارت جدی کارشناسان جهاد کشاورزی مطلوب ا
سلام. اگه وبلاگنویس یا وبلاگخوان هستید و احساس می‌کنید، بلاگستان دیگه مثل قدیما نیست و شور و اشتیاق آدمای اینجا کم شده،  اگه وبلاگنویس‌های خوبی می‌شناسین که توی اینستاگرم و کانال‌های تلگرم و... می‌نویسن اما  خوندن نوشته‌هاشون در وبلاگ یه چیز دیگه هست، اگه دوست دارید بلاگستان دوباره رونق بگیره، این پست عالیس  و این یکی رو بخونید و به اشتراک بذارید و اگه دوست داشتید برای روشن کردن دوباره‌ی چراغ بلاگستان آتشی برآرید.

(رونق تولید )که به‌عنوان نام و شعار سال ۱۳۹۸ تعیین شده است، در موضوع و منظومه اقتصاد مقاومتی اهمیت ویژه‌ای دارد. رونق تولید به این معناست که منابع مالی، سرمایه‌های عظیم داخلی، نیروی کار، کارگاه‌های کوچک و بزرگ و کارخانه‌های صنعتی با تکیه بر منابع سرشار داخلی ازجمله نیروی جوان و متخصص انسانی به‌گونه‌ای مدیریت شوند که جای‌جای میهن پهناور اسلامی صحنه جنب و جوش و تولید انواع کالاهای مورد نیاز شود. رونق تولید نه‌ فقط نیازهای فوری را پا
خلاصه کتاب مدیریت حقوق و دستمزد یوسف رونق

جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود خلاصه کتاب مدیریت حقوق و دستمزد یوسف رونق

مدیریت حقوق و دستمزد : کاربران گرامی در این بخش لینک دانلود خلاصه کامل کتاب مدیریت حقوق و دستمزد یوسف رونق pdf در حجم 82 صفحه تایپ شده با کیفیت عالی به همراه نمونه سوالات .. دانلود جزوه مدیریت حقوق و دستمزد یوسف رونق کاربران گرامی در این بخش لینک دانلود خلاصه کامل کتاب مدیریت حقوق و دستمزد یوسف رونق pd
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با ارزیابی مشکلات اقتصادی کشور و استفاده از نظر
کارشناسان، سال ۹۸ را به نام «رونق تولید» نامگذاری کردند. پایگاه
اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR ابعاد مختلفی را که رهبر انقلاب درباره رونق تولید در پیام نوروزی و بیانات در حرم مطهر رضوی مطرح کردند در این جدول منتشر میکند.
ادامه مطلب
-----------------------------------------------------------------
همیشه فکر میکردم رونق تولید یعنی اینکه حتماً باید یه محصول صنعتی ایجاد بشهولی با مطالعه و بررسی یه کشور پیشرفته متوجه شدم لزوماً رونق تولید این نیستبلکه توسعه امر گردشگری هم میتونه به رونق تولید ناخالص ملی کمک کنهبعنوان مثال ، سهم درآمد فرانسه از توسعه گردشگری ١٥ درصد تولید ناخالص ملیش هستو سهم ایران تنها ٧ درصدهضمن اینکه بهبود کیفیت این موضوع هم خودش موضوعیت داره و میتونه این سهم رو افزایش بدهباماگرد
آقای خامنه ای امسال رو سال رونق تولید نامید که هر شهروند وظیفه ای بسیار کوچکی در قبال این رونق داره؛ اما مسئله دیگری که این وسط برای من باز شده اینه که هر انسانی فقط تو جامعه زندگی نمی کنه و زندگی هر انسانی شامل بخش قابل توجهی به نام زندگی شخصی هم میشه.من امسال سال ۱۳۹۸ سال خودم رو سال اصلاح مینامم (فقط اصلاح خودم) و امیدوار و آرزومندم که تمام بدی هام رو تو این سال از بین ببرم و با قدرت و پشتوانه و توشۀ بیشتری به سوی آینده اگر عمری باشه بروم و به
با تیر و کمان کودکی امدر کوچه باغ های قدیمیدر انبوه درختان باران خوردهسینه ی گنجشکی را نشانه گرفته بودمکه عاشق تو شدمگنجشک به شانه ام نشستو من..شکارچی ماهری شدماز آن پس..هرگز به شکار پرنده ای نرفتمهر وقت دلتنگم آواز می خوانمپرنده می آیدپرنده می نشیندپرنده را می بویمپرنده را می بوسمپرنده را رها می کنمو چون شکار دیگری می شود..کودکی ام را می بینم..در انبوه درختان باران خوردهبا بوی کاهگل..و آواز پرنده..به خود می پیچد و گریه می کند..های آواز..چقدر ت
رهبرحکیم انقلاب اسلامی در تداوم نامگذاری سال، سال ۹۸ را سال رونق اقتصادی نامیده اند.
برای تحقق این مهم:
یک دسته از کارها را نباید انجام داد؛ همایش‌های کلیشه‌ای و تشریفاتی، تبلیغات محیطی و پرهزینه و غیرمفید، صدور بیانیه های حمایت آمیز، سخنرانی‌ها، خطبه‌ها و نوشته‌هایی که نوعی رفع تکلیف درآن دیده می‌شود و از همه مهم تر اجتناب رسانه ها به خصوص صداوسیما از کمی گرایی زیاد به موضوع که همه آفات تحقق اهداف سال هستند.
دسته دوم اقداماتی لازم، ضر
درود!
امیدوارم حال تک تک تمام شما عزیزان و طرفداران ژانر علمی تخیلی خوب باشه و همیشه روبه پیشرفت باشید.
خب همونطور که میدونید(البته اگر طرفدار واقعی باشد!!)امروزه دنیای مطبوعات ایرانی از جمله مجلات و روزنامه ها فقط و فقط با افکارات سیاسی و خبرهایی از این قبیل پر شده... و دیگر خبری از حضور پر رنگ مجلات داستانی علمی تخیلی و فانتزی نیست.....
ادامه مطلب
عیدنوروزاست ودل راهم معطر میکنیم/ما فدایی خویش را ازبهر رهبرمیکنیم/هست ایران ولایی باوجودش سرفراز/رونق تولید اورا ما میسر میکنیم/اعتقاد ماهمیشه هست عشق اهل بیت/باولایت سال را آغاز دیگر میکنیم/مشکلات کشورماحل بگردد بی گمان/درجهان مشهورخود باحب حیدرمیکنیم/رونق تولیدباشد رهگشابهروطن/باامام وبا شهیدان یادکوثرمیکنیم/شیعه درآمادگیها بهر مهدی وظهور/خویش راسرباز کوی نور آخر میکنیم/
کسانی که رعایت نمی کنند و بدون ملاحظه و اضطرار از خونه بیرون می زنند در این ایام...مدیونند...مدیون پرستارانی که قریب یک ماه است از خانواده خود دورند...مدیون کسانی که به امید کنترل بیماری در جامعه تن به در خانه ماندن داده و از ملاقات عزیزترین کسانشان محروم   شده اند...مدیون همه کاسبان و  بازاریان و دست فروشانی که رونق کسب و کارشان منوط به رونق سلامتی مردم است...مدیون بچه های جهادی که شبانه روز در بیمارستان ها و کوچه ها مشغول خدمت اند...من یکی از حقم
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «اگر تولید رونق گرفت، آن وقت در بخشهای مختلفی تحوّل ایجاد خواهد شد؛ هم تأثیر میگذارد در اشتغال، هم تأثیر میگذارد در کم کردن تورّم، هم حتّی تأثیر میگذارد در وضع توازن بودجه، هم تأثیر میگذارد در بالا رفتن ارزش پول ملّی. ببینید، اینها همه مشکلات مهمّ اقتصادی ما است. صاحب‌نظران و کسانی که مطّلع از مسائل اقتصادی هستند، تصدیق میکنند، تأیید میکنند. [آنها] معتقدند که ظرفیّتهای کشور برای شکوفایی اقتصاد، ظرفیّتهای بسیار آ
اینستا را باز می‌کنم. دور عکس پروفایل دوست‌پسر سابقم نوار سبز است که نشان می‌دهد محتوایی را مخصوص Close Friends به اشتراک گذاشته. دور عکس کراش سابقم صورتی و نارنجی‌ست که نشان می‌دهد محتوایی را به صورت عمومی به اشتراک گذاشته. به نظر شما اول سراغ کدام می‌روم؟ بله، قطعا کراش سابقم!
MS.HEIDARI:1364 | Eshterak = 30 روز از اشتراک شما باقیمانده استgogoli80:00000000 | Eshterak = 1 روز از اشتراک شما باقیمانده استgoldenhawk:123456789 | Eshterak = 09335328665:androidiha | Eshterak = 28 روز از اشتراک شما باقیمانده استshervinmandegarian:77866514 | Eshterak = 20 روز از اشتراک شما باقیمانده است

مثال:
MS.HEIDARI:1364
یوزر: MS.HEIDARI
پسورد:1364

وب سایت فیلیمو یک وبسایت تماشا فیلم و سریال است. جهت ورود اینجا کلیک کنید.

با ما همراه باشید در آینده حتی پیپال هم کرک شده میگذاریم تا روزانه در خانه درآمد داشته باشید.
آخر هفته گذشته ، دو چیز متفاوت با هم همزمان بودند. ابتدا خواندن “شعر هو: فلسفه خوزه گارسیا ویلا” را که توسط رابرت ال. کینگ ، به هر حال ، یکی از بهترین کتابهای نوشتن شعرهایی است که من تا به حال خوانده ام (اگر آن را نخوانده باشم) (و من زیاد خوانده ام) و دوم اینکه ، وی مجله های قدیمی را به یک مکان جدید منتقل کرد تا در خانه استراحت کند. یکی از این مجلات یک مجله قدیمی شعر به نام “واحه” (شماره 14 به طور دقیق) است که در سال 1976 در انگلستان منتشر شده است. وای
یکی از تاثیرات خوب بیان روی من این بود که یا کتاب ها دوست شدم البته فقط کتب غیر درسی⁦;-)⁩
به خاطر بسته بودن کتابخانه ها این ایام رفتم اشتراک بینهایت برنامه طاقچه گرفتم
یعنی من شب گرفتم، صبحش پیامک آمد از کتابخانه که به خاطر کورونا و... اشتراک بینهایت طاقچه برای شما فعال شده:/

+ راستی یه تخم مرغ دیگه هم پیدا شد، علاوه بر قبلیا:)
 زمانی بود که تنها راه اشتراک‌گذاری فایل بین دستگاه اندرویدی و رایانه ویندوزی شما، استفاده از یک کابل USB بود. ولی در این روزها گزینه‌ی بسیار آسا‌ن‌تر و سریع‌تری به نام وایرلس نیز در دسترس است. برنامه‌های زیادی وجود دارند که بدین منظور از قابلیت Wi-Fi بهره می‌برند؛ ولی ما تصمیم داریم در این مطلب، یکی از بهترین و قدرتمندترین برنامه‌های «مدیریت» و «اشتراک‌گذاری» فایل در دستگاه‌های اندرویدی را با نام ES File Manager برای شما معرفی کرده و نحوه ا
  در مطلب های گذشته راجع به راه اندازی تولید خانگی و تاثیراتی که بر توسعه تولید ملی صحبت کردیم.
  حالا نوبت این است که کسب کار خود را رونق بدیم. چگونه و چطور؟ این این مقاله بنده سعی کردم ده روش برای رونق اشتغال پیشنهاد بدهم. انتخاب روش (یا روشهای) مناسب، به نوع کسب و کارتان، منابع موجود، میزان پول، وقت و انرژی ای که می‌توانید برای توسعه کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید بستگی دارد.
ادامه مطلب
یکی از سایت هایی که به راحتی هر چه تمام تر می توانید دانلود مقاله را از آن انجام دهید . ایران پیپر است . از این رو با در نظر گرفتن تمامی این فاکتور ها شما می توانید مقالاتی را استفاده کنید . که بعدا برای داوری به مشکل بر نخورید .
مراحل داوری مقاله و چگونگی تصمیم گیری پایانی ادیتورروند داوری در مجلات مکانیسمی برای در دست گرفتن و آنالیز کیفیت مقاله ها است . این پروسه از روش عده‌ای از متخصص ها و اشخاص دانشگاهی صورت میگیرد . با این وجود , داوران روزن
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.نوجوان خامنه‌ای به همین مناسبت نماهنگ «رونق تولید» را منتشر می‌کند.

با توجه به پهنای باند اینترنت خود ، می توانید این فیلم را با کیفیت های مختلف زیر دریافت نمایید : 
کیفیت خوب و فرمت Mp4 و با حجم 108.7 MB
کیفیت متوسط و فرمت Mpeg و با حجم12.1 MB
کیفیت پایین و فرمت Flv و با حجم 9.8 MB
آیا تاکنون مقاله ای تهیه کرده اید و نمی دانید کجا آن را ارسال کنید؟از آنجا که فرصت های آینده و بهبود کار به ژورنال هایی که مقاله های شما در آن منتشر شده بستگی دارد ، پس از نوشتن نسخه خطی ، پیدا کردن یک ژورنال مناسب برای انتشار تحقیقات شما یک گام مهم است.
فاکتورهای مختلفی برای مجله وجود دارد که به شما در انتخاب بهترین مقاله کمک می کند:
مشکل مقاله شما باید با اهداف و دامنه ژورنال سازگار باشد زیرا معمولاً مجلات روی یک موضوع خاص تمرکز می کنند. همچن
شبکه‌های اجتماعی مجازی چه تأثیری روی عادات مطالعاتی ما دارد؟
در این چند خط نمی‌خواهم بحث‌های تکراری تقابل شبکه‌های اجتماعی مجازی با مطالعه را دوباره بگویم و از کم شدن عادت مطالعه در اثر انس با فضای مجازی بنویسم. همچنین کاری هم به بحث اثر اسکرول‌های متناوب در کانال‌ها و صفحه‌ها روی ساختار ذهن ندارم که چطور ذهن ما در اثر این کار به نوشته‌های کوتاه و متنوع عادت کرده و حوصله‌ی متون طولانی و متمرکز را ندارد. می‌خواهم در مورد یک عادت مرسوم
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند. لذاست که مسئله‌ی تولید به نظر من مسئله‌ی محوری امسال است؛ لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند.» ۱۳۹۸/۰۱/۰۱
نوجوان خامنه‌ای براسا
مشاهده قبض گاز استان تهران

برای مشاهده کلیک کنید
برای مشاهده آخرین قبض و سوابق قبوض گاز، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج در قبض گاز را وارد نمایید.
توجه: برای مشاهده قبض داشتن شناسه اشتراک الزامی است. شناسه اشتراک در قبوض گاز دوره های  گذشته درج شده است.
(رونق تولید )که به‌عنوان نام و شعار سال ۱۳۹۸ تعیین شده است، در موضوع و منظومه اقتصاد مقاومتی اهمیت ویژه‌ای دارد. رونق تولید به این معناست که منابع مالی، سرمایه‌های عظیم داخلی، نیروی کار، کارگاه‌های کوچک و بزرگ و کارخانه‌های صنعتی با تکیه بر منابع سرشار داخلی ازجمله نیروی جوان و متخصص انسانی به‌گونه‌ای مدیریت شوند که جای‌جای میهن پهناور اسلامی صحنه جنب و جوش و تولید انواع کالاهای مورد نیاز شود. رونق تولید نه‌ فقط نیازهای فوری را پاسخ
یکی از شبکه های اجتماعی که امکان اشتراک تصاویر، مدیریت و تهیه گالری را به کاربران میده Pinterest است. این وبگاه اپلیکیشن مخصوص اندروید و IOS هم طراحی کرده و به راحتی می تونید از اپ استورهای معتبر دانلود کنید. برای ورود به آن می توانید از حساب گوگل، فیسبوک یا توییتر هم استفاده کنید.
ابزارهای مدیرتی بسیاری در دسترس است. در این برنامه میتونید ایدهاتون را به اشتراک بگذارید و هم از ایده های دیگران استفاده کنید. دوستان تان را فالو کنید یا اینکه عکسی از خ
رونق تولیدرا هرجا مهیامیکنیم/باحمایت ازولایت شوربرپا میکنیم/کشت وکار وصنعت ماباز گرددرهگشا/بهرایران ولایی عشق معنامیکنیم/یک نگاه بردرون و ناامید از دشمنان/چون عمل برآن کلام ناب آقامیکنیم/هست ایرانی شریف وافتخاردرجهان/دلسپاری برولایت تابه فردا میکنیم/جلوه خوب جوانان اقتدارکشوراست/خویش رادائم مهیابهر مولامیکنیم/گشته ایرانی همیشه اسوه روی زمین/دشمن جبارخودرا بازرسوا میکنیم/بهرمهدی وظهورش دررکاب رهبریم/شادمان ازحرکت خود ذات یکتامیکن

دنیای علمی چیزی شبیه صنعت مُد است؛ در یک دوره زمانی یک سری موضوعات مورد توجه فراوان قرار گرفته و تحقیقات زیادی درباره آن‌ها انجام می‌شود. سپس به تدریج این موضوعات از مُد افتاده و تاپیک‌های جدید جای آن‌ها را می‌گیرند.
پژوهشگران از طریق رصد مجلات پیشرو، جدیدترین روندهای حوزه فعالیت خود را شناسایی کرده و روی آنها مطالعه و تحقیق می‌کنند.

چگونه این مجلات و مقالات را شناسایی کنیم؟
گوگل اسکالر برای شناسایی مجلات پیشرو و مقالات داغ رشته اب
پنجره را باز کردم.گذاشتم اردیبهشت بریزد توی اتاق.باد می آمد‌.پرده می‌رقصید.از بیرون بوی درخت و از اتاق بوی لاوندر می‌آمد‌.یک گوشه با لئونارد کوهن خو گرفته بودم‌.داشتم فکر می‌کردم‌.به این‌‌که من فقط چند خط میان انبوه خط هایم.ناگه اندوه فرایم گرفت.اندوهِ خوانده نشدن‌.گم شدن.پرده آرام‌تر شده بود.دیگر شور رقصیدن نداشت انگار.عود هم آخر خط‌ش بود ولی نه آخرِ عطرش.کوهن هنوز می‌خواند‌.من هم هنوز در فکر بودم.که یکم اردیبهشت سی سال بعد،آیا کسی
پنجره را باز کردم.گذاشتم اردیبهشت بریزد توی اتاق.باد می آمد‌.پرده می‌رقصید.از بیرون بوی درخت و از اتاق بوی لاوندر می‌آمد‌.یک گوشه با لئونارد کوهن خو گرفته بودم‌.داشتم فکر می‌کردم‌.به این‌‌که من فقط چند خط میان انبوه خط هایم.ناگه اندوه فرایم گرفت.اندوهِ خوانده نشدن‌.گم شدن.پرده آرام‌تر شده بود.دیگر شور رقصیدن نداشت انگار.عود هم آخر خط‌ش بود ولی نه آخرِ عطرش.کوهن هنوز می‌خواند‌.من هم هنوز در فکر بودم.که یکم اردیبهشت سی سال بعد،آیا کسی
دوستان عزیز، لطفا به این جمله های خبری دقت کنید!
"رونق تولید ملی در سایۀ جهاد اقتصادی امکان پذیر است؛
حمایت از تولید ملی استمرار جهاد اقتصادی است؛
رونق تولید ملی منجر به اشتغال زایی می شود؛
استقلال کشور در گرو حمایت از تولید ملی است؛
حمایت از تولید ایرانی، چرخ کارخانه ها را می چرخاند؛
و ...
شما چه تعداد از این جمله ها را با دقت خواندید؟
اصلا آیا این عبارت ها را مطالعه کردید؟
اگر مطالعه کردید، آیا تلنگری در شما ایجاد شد؟
ادامه مطلب
رونق تولید ۱۳۹۸

امسال مسئله‌ «تولید» مطرح است. می‌خواهم مسئله‌ تولید را به‌عنوان محور فعّالیّت قرار بدهم. که مسئله‌ تولید به نظر من مسئله‌ محوری امسال است؛ لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند.
۱۳۹۸/۱/۱- رهبر انقلاب

تحلیل رویایی یا واقعیت باور نکردنی؟؟؟!!!!!
به گزارش اقتصادنیوز امید علیجانی در گفتگو با ایبِنا، عنوان کرد: در
پایان سال ۹۶ و بعد از اعلام ورود به دوران رونق، در قالب ۲ سناریوی کلی
آینده بازار مسکن قابل پیش بینی بود. وی افزود: سناریوی اول، رشد قیمت تا
۵۰ درصد، افزایش هیجانی خرید در بازه‌ای کوتاه‌مدت و در گام بعد شروع دوران
رکود در پایان سال ۹۷ یا اوایل سال ۹۸ است. در سناریوی دوم حفظ نسبی
قیمت‌ها و رشد سطح معاملات و در گام بعد تداوم دوران رون
درب ای بی اس مدل MA 344 درب ضد اب استیل خور و برجسته
تولید کننده انبوه درب ای بی اس
تولید کننده انبوه درب ای بی اس
عرشیا چوب تولید کننده انبوه دربهای چوبی از قبیل ای بی اس ساخته شده از کلاف چوب روس و شبکه داخلی هانی کام هانی سل ترک و ام دی اف واناچای ترک و ورق رویه لمینت نرم در رنگهای مختلف از قبیل سفید و کرم و ونگه و جویز و ماهگونی و لایت و آلپر به دو صورت چرم و H  در طرح های متنوع به سلیقه شما دربهای ای بی اس دو رنگ آماده خدمت به شما مشتریان گرامی می
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
شخصی که به دبی مسافرت میکند،باعث رونق اقتصادی دبی میشود و رونق اقتصادی دبی باعث قاچاق هرچه بیشتر زنان ایرانی و خاک ایران به آنجا و تحکیم شدن ادعای امارات مبنی بر خلیج عربی میشود
امارات در حال افزایش مالکیتش بر خلیج فارس می باشد و خاکش را از ایران وارد میکند.
دولت های جمهوری اسلامی نتوانست یا نخواست اقدامی انجام دهد و فریاد های دکتر عباسی هم به جایی نرسید.
ولی کاش غیرت ایرانی باعث میش
(رونق تولید )که به‌عنوان نام و شعار سال ۱۳۹۸ تعیین شده است، در موضوع و منظومه اقتصاد مقاومتی اهمیت ویژه‌ای دارد. رونق تولید به این معناست که منابع مالی، سرمایه‌های عظیم داخلی، نیروی کار، کارگاه‌های کوچک و بزرگ و کارخانه‌های صنعتی با تکیه بر منابع سرشار داخلی ازجمله نیروی جوان و متخصص انسانی به‌گونه‌ای مدیریت شوند که جای‌جای میهن پهناور اسلامی صحنه جنب و جوش و تولید انواع کالاهای مورد نیاز شود. رونق تولید نه‌ فقط نیازهای فوری را پاسخ
FabulaTech USB over Network
با استفاده از این نرم افزار شما می توانید یک درایو USB خارجی یا یک پرینتر را روی یک شبکه به اشتراک بگذارید. دستگاه ها، اسکنرها، دوربین ها، کارت خوان ها، اسکنرهای بارکد، PDA ها، USB ها و بسیاری دیگر از ابزارها قابلیت به اشتراک گذاری را ندارند، به عنوان مثال شما باید به صورت نرمال دستگاه USB خود را از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر منتقل و اجرا کنید. گاهی اوقات این کار ساده نیست، مخصوصا زمانی که شما به دستگاهی نیاز دارید که در ساختمانی
سایت اشتراک ویدیو شبکه ما          Shabakema.com
سایت اشتراک ویدیو  فیلو               fiilo.ir
سایت اشتراک ویدیو  ویدیوفا           www.vidofa.com
سایت اشتراک ویدیو آپارات             www.aparat.com
سایت اشتراک تماشا                    tamasha.com 
سایت اشتراک ویدیو نماشا            www.namasha.com

ساعت از دو و نیم هم گذشته. فردا ساعت نه قرار دارم اما قرار ندارم. پلکم سنگین نمی‌شود. خوابم را فروخته‌ام به یک کوه فکر و خیال. مخاطبین گوشیم را زیر و رو می‌کنم بلکم یکی از این شماره‌ها پر رنگ‌تر از بقیه شود که یعنی بیا به من پیام بده اما نمی‌شود. می‌روم سراغ آدم‌های مجازی. تمام پیام‌رسان‌ها را بالا و پایین می‌کنم، چند تا پیام هم می‌نویسم و ارسال نمی‌کنم و سر آخر ناامید می‌شوم از آدم‌ها. حجم اتاق را انبوه تاریکی گرفته. سیاهی مثل خاک، مثل
معرفی سایت tamasha.com
تماشا یک وب سایت در زمینه اشتراک ویدیو می باشد ( شبیه به آپارات ) که میتوانید کلیپ و فیلم های خود را در آن منتشر کنید و با سایر دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید
برای ورود به سایت تماشا بر روی لینک ذیل کلیک کنید
https://tamasha.com/musicha
قل شد و شنیده شد که وزارت اقتصاد، برای رونق فضای کسب و کار تصمیم‌هایی را گرفته است، کارهایی را که مانع رونق فضای کسب و کار است حذف کرده است؛ این کار مثبتی است، این کار را بایستی دنبال بکنند. مسئله‌ی مبارزه‌ی با فساد به‌صورت جدّی بایستی دنبال بشود؛ همین‌طور مبارزه‌ی با اسراف. جوانانی که در بخشهای تولیدی و سازندگی فعّالند -که بحمدالله این در کشور بسیار گسترش پیدا کرده است که جوانانی در کارهای تولیدی فعّالند، دارند کار میکنند، تلاش میکنند
نمی‌دانم چقدر از ویژگی اشتراک‌گذاری اندروید استفاده می‌کنید، اما شاید با من هم عقیده باشید که ساختار این منوی اشتراک‌گذاری می‌توانست خیلی بهتر از آن چیزی باشد که اندروید ارائه می‌کند.
این که روی چینش اپ‌های منوی Share کنترلی ندارید به کنار، لینک‌ها را هم نمی‌توان از این طریق به آسانی به اشتراک گذاشت ضمن اینکه
ادامه مطلب
یکی از مسائل مهمی که برای سایت و وبلاگ عنوان می‌شه، افزایش تعداد بازدید، دنبال کننده و ترافیک ورودی بالاست. برای این کار افراد زیادی باید با صفحه شما برخورد کنن. آسون‌ترین و بهینه‌ترین راه که طبق استاندارد‌های سئو و مورد تایید گوگل هستش؛ امکان اشتراک گذاری (share) در هر مطلبه. 
شما می‌تونین با اضافه کردن امکان اشتراک ‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها وب‌سایتتون رو معرفی کنین. اشتراک گذاری رو به عهده کاربران بذارین، اگه اون‌ها
یکی از مسائل مهمی که برای سایت و وبلاگ عنوان می‌شه، افزایش تعداد بازدید، دنبال کننده و ترافیک ورودی بالاست. برای این کار افراد زیادی باید با صفحه شما برخورد کنن. آسون‌ترین و بهینه‌ترین راه که طبق استاندارد‌های سئو و مورد تایید گوگل هستش؛ امکان اشتراک گذاری (share) در هر مطلبه. 
شما می‌تونین با اضافه کردن امکان اشتراک ‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها وب‌سایتتون رو معرفی کنین. اشتراک گذاری رو به عهده کاربران بذارین، اگه اون‌ها
ارسال مخاطب در تلگرام
آموزش اشتراک گذاری یا ارسال مخاطب تلگرام برای سایر کاربران
تلگرام از قابلیت های فراوانی برخوردار است و یکی از این قابلیت ها ارسال شماره تماس های ذخیره شده در گوشی به صورت مستقیم و بدون نیاز به کپی کردن به دیگران میباشد به طور مثال ، اگر قصد دارید اطلاعات تماس یکی از دوستانتان را به دوست دیگر خود ارسال کنید ، اگر هر دوی آن ها اکانت تلگرام فعال داشته باشند، می توانید توسط تلگرام ، این کار را انجام دهید .
این نکته را باید د
برای دریافت فایل لطفا به قسمت زیر مراجعه نمایید.
دریافت فایل

کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه فایل پاورپوینت روش تحقیق در عمران در 125 اسلاید قابل ویرایش می باشد که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت روش تحقیق در عمران، متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید 3
تعریف تحقیق و ویژگی های آن:
تحقیق از نظر لغوی به معنای بررسی و پیدا کردن حقیقت است ولی در تعریف اصطلاحی و از نظر علمی عبارتست ا
با استفاده از این نرم افزار شما می توانید یک درایو USB خارجی یا یک پرینتر را روی یک شبکه به اشتراک بگذارید. دستگاه ها، اسکنرها، دوربین ها، کارت خوان ها، اسکنرهای بارکد، PDA ها، USB ها و بسیاری دیگر از ابزارها قابلیت به اشتراک گذاری را ندارند، به عنوان مثال شما باید به صورت نرمال دستگاه USB خود را از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر منتقل و اجرا کنید. گاهی اوقات این کار ساده نیست، مخصوصا زمانی که شما به دستگاهی نیاز دارید که در ساختمانی
زمانی که شما نامزد می کنید باید در چند ماه (یا سال) آیند خود را آماده برنامه ریزی برای برگزاری مراسم عروسی خود کنید. دوستان و خانواده شما بسیار هیجان زده هستند و نمی توانند منتظر بمانند تا در این راه با شما همگام شوند. ما می دانیم که در این دوره و در این سن و سال، شبکه های اجتماعی به راحتی به شما این امکان را می دهند که هر مرحله و هر قدم از برنامه ریزی عروسی خود را با همه به اشتراک بگذارید، اما این به این معنی نیست که شما باید این کار را انجام دهید

طراحی وب سایت امروزه به یکی از مهمترین درگاه های تجارت الکترونیکی و ارتباطی هر کسب و کاری با دنیای اطراف آنها تبدیل شده است که امروزه هر کسب و کاری به جهت ارتباط دقیق تر و دسترسی بهتر سایر به کسب و کار آنها نیازمند داتشن وب سایت هستند و به همین دلیل توصیه میکنیم با ما همراه باشید
دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی به یکی از مشاغل پر رونق امروز تبدیل شده است و با توجه به اینکه مردم زمان کمتری را در پیش دارند به همین جهت تمایل دارند خریدا
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: تولید اگر راه بیفتد، میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند، مشکل اشتغال را برطرف کند، و حتّی مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند. ۱۳۹۸/۰۱/۰۱نوجوان خامنه‌ای براساس این بخش از پیام نوروزی رهبر انقلاب به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، لوح «اگر تولید رونق بگیرد» را منتشر می‌کند.

پایت را که از خانه می‌گذاری بیرون همه یک شکل لباس پوشیده‌اند. مدل موها یکی‌ست. مدل آرایش کردن هم همینطور. تفریحات یکی‌ست. پایت را داخل خانه‌ی مردم که می‌گذاری همه یک نوع تلویزیون و کاسه بشقاب و آبکش دارند. کلیسای نوتردام آتش می‌گیرد و مردم ایران از توییتر گرفته تا کانال تلگرم و صفحه‌ی اینستا درباره‌ی آن صحبت می‌کنند. چرا؟ چون باید زرنگ باشیم و از قافله عقب نمانیم! هر موجی که بیاید سوارش می‌شویم. موج یاهو، موج فروم، موج فیسبوک، موج وبل
دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه کشور و سومین دانشگاه بزرگ خاورمیانه شناخته می شود. این دانشگاه با جمعیتی بیش از 1.5 میلیون دانشجو در سال 1361 تاسیس شده است.
دانشگاه آزاد دارای زیرمجموعه هایی چون باشگاه پژوهشگران جوان، مجموعه مدارس سما و مجلات علمی پژوهشی متعدد است.
توصیف یک سیکل کامل بازار مسکن: رکود ⬅️ گذار به رونق ⬅️ رونق ⬅️ گذار به رکود
با نگاهی به پیشینه بازار مسکن طی سه دهه گذشته می تواند سیکل‌های متوالی بازار مسکن را مشاهده نمود.هر سیکل کامل (رکود، گذار به رونق، رونق، گذار به رکود) پنج تا هفت سال به درازا کشیده است.با اغماض فراوان می توان وقایع یک سیکل را اینگونه برشمرد:
• گردش نقدینگی در بازار مسکن، کم است.• خریدار جدی در بازار کم است.• معاملات اغلب از نوع جایگزینی هستند (خرید، اغلب با فروش هم
نشر مقاله در ژورنال های دارای اعتبار تحت عنوان قسمتی از دوری ناپذیر مراحل علم آموزی در مقاطع دانشگاهی به شمار می‌آید . چاپ مقاله‌ها علمی نشان‌ دهنده‌ی علاقه‌ی دانش جو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت او در انجام آن می باشد . و در بیشتر دانش کده های مرزوبوم 2 نمره پایان طومار اختصاص به چاپ مقاله از پایان طومار وابستگی میگیرد . دانشجویانی که دارنده مقاله ها علمی میباشند , بخت بالاتری برای اخذ قبول در مقاطع تحصیلی فراتر , مخصوصا در بازه دکتر
این گروه مخصوص دانش اموزان عزیز درست شده 
در این گروه شما میتوانید سوال هایی که نمیدانید از همه ی درس ها با دانش اموزان دیگر به اشتراک بگذارید 
ودانش اموزان با حل کردن و به اشتراک گذاشتن جواب به شما کمک می کنند شما میتوانید در این گروه تلگرامی
فیلم های اموزشی و متن هاییکه به درس مربوط باشند هم به اشتراک بگذارید به مابپیوندید .ارادت مند شما مدیر گروه سپهر خدادادی
لینک تلگرام گروه: https://t.me/pasokhdaneshamooz
راست گویی رو همیشه باید سرلوحه خودت قرار بدی ، وقتی یه خبر می شنوی یا یه چیزی رو می بینی شاید شخصیت ضعیفت مدام تو رو هدایت کنه به اشتراک گذاری اون خبر ، فرقی نداره که این اشتراک گذاری چی باشه چه به اعضای خونوادت بگی ، چه به دوستت و چه توی اینترنت پخشش کنی ، کارت اشتباست !
الان یکی از معضلاتی که دامن گیر جامعه و تک تک ما هم شده همین موضوع هست ، صحبتم رو با فهم و آگاهی جامعه و مردم اشتباه نگیرید ولی واقعا خیلی از چیزها رو نه باید فهمید و نه باید فهم
Articleهر مقاله‌ای از جمله مقالات چاپ شده در مجلات غیرعلمیPaperیک مقاله علمی پذیرفته شده در ژورنال های علمیManuscriptمتن مقاله پیش از پذیرفته شدن در واقع manuscript پیش‌نویس نهایی یک مقاله می‌باشدProceedingمقالات پذیرفته/ ارایه شده در یک کنفرانس در مجموعه مقالات کنفرانسSubmitفرآیند ارسال مقاله به یک ژورنال یا یک کنفرانسTemplateالگوی نگارش یک مقاله علمیAffiliationنام نویسنده‌ها به همراه وابستگی به مرکز تحقیقاتی/ دانشگاهیCorresponding authorنویسنده مسئول مکاتبات و ارایه آد
Article
هر مقاله‌ای از جمله مقالات چاپ شده در مجلات غیرعلمی
Paper
یک مقاله علمی پذیرفته شده در ژورنال های علمی
Manuscript
متن مقاله پیش از پذیرفته شدن در واقع manuscript پیش‌نویس نهایی یک مقاله می‌باشد
Proceeding
مقالات پذیرفته/ ارایه شده در یک کنفرانس در مجموعه مقالات کنفرانس
Submit
فرآیند ارسال مقاله به یک ژورنال یا یک کنفرانس
Template
الگوی نگارش یک مقاله علمی
Affiliation
نام نویسنده‌ها به همراه وابستگی به مرکز تحقیقاتی/ دانشگاهی
Corresponding author
نویسنده مسئول مکاتبات و
استخراج مقاله از پایان نامه معماری
مقاله ISI
نگارش مقاله برای مجلات علمی isi  یک فعالیت بسیار رقابتی است و این مهم است که بدانیم علت ریجکت مقالات چیست. علاوه بر این، فرآیند بررسی همگانی مجله، یک عنصر ضروری برای انتشار مقالات است، زیرا هیچ نویسنده ای قادر به شناسایی و رسیدگی به تمام مسائل بالقوه با یک مقاله نیست.
در اولین وهله ی نگارش مقاله برای مجلات Elsevier، تاکید بر این است که محققان باید در مراحل اولیه تحقیق یا تحصیلات دکترای خود شروع به نو
به دنبال خرید زمین وسیع با قیمت پایین هستید؟ ما به شما زمین های هکتاری دیجی ویلا را پیشنهاد می کنیم. این زمین هکتاری یکی از پیشنهاد های ما به شماست . اگر در زمینه انبوه سازی و ساخت و ساز فعالیت دارید گزینه خوبی را انتخاب کرده اید. ویژگی مهم زمین های هکتاری وسعت آنها در مقابل قیمت پایین می باشد. زمین های هکتاری برای همه افرادی که برای فعالیت خاصشان نیاز به زمین وسیع دارند بسیار عالی می باشد. انبوه سازان یا کسانی که ایده تولیدات انبوه کشاورزی دا
مکستوپ یکی از بهترین سرویس دهنده های اشتراک ویدیو ایرانی برای بارگزاری ویدیو و گرفتن لینک و معرفی برند برای سئو کاران و صاحبان کسب و کار است. مکستوپ به تازگی با جایگزین کردن سرور های پرقدرت خود سرعت خود را به صورت چشم گیری افزایش داده است.
از دیگر ویژگی های این وب سایت میتوان به بارگزاری ویدیو با کیفیت 4k اشاره کرد. و از طرفی یکی از بهترین ویژگی های این سرویس امکان اضافه کردن تصویر اختصاصی برای ویدیو است که تمام سایت های اشتراک ویدیو بزرگ دنیا
معرفی وب سایت pinterest.co.uk
سایت pinterest.co.uk در زمینه ی اشتراک عکس فعالیت میکند / یعنی کاربران میتوانند عکس های خود را در ابن وب سایت اشتراک گذاری کنید و چیزی شبیه به اینستاگرام می باشد.
برای ورود به این سایت بر روی لینک ذیل کلیک کنید
https://www.pinterest.co.uk/pin/840413980448644664/
https://www.pinterest.co.uk/pin/840413980448644659/

آبجیِ قشنگِ خودم سلام

یه چیزی رو باید بگم؛

دو نفر که قصد دارند با هم ازدواج کنند،
باید ویژگی های جسمی و روحیِ طرف مقابل رو بررسی کنند
ببینند از نظر روحی و جسمی چقدر با هم وجه اشتراک دارند
روحی، جسمی، فکری، اعتقادی، ...

قاعدتاً اگر وجه اشتراک زیاد باشه به ازدواج ختم میشه

بعد از ازدواج هر اختلافی کشف شد؛
باید دو طرف سعی کند اون اختلاف رو به سازگاری تبدیل کنند:
هم زیستی، سازگاری، فداکاری، گذشت، تحمل (از روی عشق)، هماهنگی، ...

تا اینجای کا
 نماینده خوشه انگشتر استان نیز در این همایش به مشکلات فعالان این عرصه اشاره کرد و گفت: نبود بازاچه ویژه صنایع دستی ، نبود بیمه هنرمندان، نبود تسهیلات کم بهره، اجرایی نشدن قانون حمایت از هنرمندان و حمایت نکردن از ثبت جهانی عقیق  و انگشتر قم از عمده مشکلات فعالان این عرصه است .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما در این همایش استاندار قم گفت: رونق تولید در بخش صنعت یکی از محورهای مدیریتی سطح استان در سال رونق تولید است که راه اندازی خوشه انگشتر اس
اکبر ابدالیرهبر انقلاب در پیام نوروزی شان رونق تولید را کلید حل مشکلات کشور از جمله حل مشکل کاهش ارزش پول ملی بیان کردند. این بدان معناست که تورم یا همان کاهش قدرت خرید مردم (یا به اصطلاح عموم مردم گران شدن کالاها) در کشور با رونق تولید کنترل خواهد شد. در چند یادداشت این موضوع را بررسی می کنیم: یکی از دلایل اصلی کاهش ارزش پول ملی رشد بالای #نقدینگی است. وقتی رشد نقدینگی سریع‌تر و بیشتر از رشد #تولید_ملی باشد یعنی همین مشکلی که در چند سال اخیر با
معرفی سایت bookmarkbirth.com
سایت مربوطه در زمینه اشتراک گذاری لینک می باشد که میتوانید لینک های مورد علاقه خود را با سایر دوستان به اشتراک بگذارید
جهت ورود به سایت فوق بر روی لینک ذیل کلیک کنید
http://bookmarkbirth.com/story4941935/download-new-music-mohsen-ebrahimzadeh
  با هدف کاهش روند خام فروشی محصولات داخلی از ابتدای ماه مهر امسال تعرفه صادرات مواد خام معدنی ۲۵ درصد بیشتر شد تا هم کمکی به رونق تولید شود و با کمبود مواد برای ساخت تولیدات داخلی مواجهنشویم.
  این تصمیم زمانی باعث توسعه تولید می شود که دولت علاوه بر کار آفرینی با فرهنگ سازی به مردم بگویید که کالای ایرانی بخرند. اما اگر این اتفاق نیفتد نتها تولید رونق پیدا نمی کند که حتی صادرات ما نیز از بین می رود درواقع نه تنها با یک تیر دو نشان نمی زنیم بل
  با هدف کاهش روند خام فروشی محصولات داخلی از ابتدای ماه مهر امسال تعرفه صادرات مواد خام معدنی ۲۵ درصد بیشتر شد تا هم کمکی به رونق تولید شود و با کمبود مواد برای ساخت تولیدات داخلی مواجهنشویم.
  این تصمیم زمانی باعث توسعه تولید می شود که دولت علاوه بر کار آفرینی با فرهنگ سازی به مردم بگویید که کالای ایرانی بخرند. اما اگر این اتفاق نیفتد نتها تولید رونق پیدا نمی کند که حتی صادرات ما نیز از بین می رود درواقع نه تنها با یک تیر دو نشان نمی زنیم بل
مغالطه‌ی اشتراک لفظ
سعادت غایت زندگی انسان است. 

غایت زندگی انسان مرگ است. 
پس سعادت انسان همان مرگ است. 
کشف مغلطه: مشترک دانستن معنای غایت در مقدمه اول و دوم، در حالی که غایت در جمله اول به معنای هدف نهایی افرینش انسان است و در جمله اول عاقبت نهایی زندگی در دنیا است. از این جهت حد وسط رعایت نشده است. 

این مغالطه شایع ترین و رایج ترین مغالطه است که محدود در اسم نیست بلکه در فعل و حرف نیز اتفاق می افتد.
مغالطه‌ی اشتراک اسم، مثل:
او و همسرش پن
توییتر ابزاری استثنایی برای بازاریابان است زیرا نه تنها محتوای دقیق را حفظ می کند ، بلکه این پلتفرم همچنین روزانه میلیون ها نفر را بازدید می کند. به همین دلیل است که هر شغلی باید بداند که چگونه خدمات توییتر خود را به درستی تبلیغ کند ، و در اینجا برخی از بهترین نکات برای یادآوری است!1. همیشه سعی کنید مطالب ارزشمند را با صدای خود به اشتراک بگذارید. هرگز سعی نکنید که محتوا را از دیگران کپی کنید یا از روش ارسال آنها تقلید نکنید. در اینجا مدافع خود
امروز دوشنبه دوم دی ماه ...
از یکی مجلات داستانی بهم پیشنهاد شد براشون داستان بفرستم. یکی از داستان هام رو ویرایش کردم و فرستادم. امیدوارم پذیرش کنند و چاپ بشه... خیلی هیجان زده ام... دو سه ساعت هم داشتم روی داستانم کار می کردم. یعنی واقعا دارم تلاش می کنم و راه پیدا می کنم برای چاپ داستانها.‌..خیلی هم ازم انرژی میبره... باید چند تا داستان دیگه هم بنویسم. 
برای دیدن لبخند تو همه ی تلاشم رو می کنم...
معرفی وب سایت lenzor.com
لنزو یک سایت اشتراک گذاری عکس ( شبیه به ایسنتاگرام ) می باشد که میتوانید عکس های مورد علاقه خود را در آن اشتراک گذاری کنید.
برای ورود به سایت لنزور بر روی لینک ذیل کلیک کنید
https://www.lenzor.com/photo/dashboard/main/username/erison
در بین تمامی تکنیک های سئو لینک سازی PBN بهترین و جدید ترین تکنیک سئو 2020 بوده که میتواند در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشد ، از آنجایی که گوگل حسایت بالایی نسب به لینک های سایت دارد در این نوع لینک سازی در قالب رپورتاژ آگهی شک رنک هیچ تهدیدی برای وب سایت شما در پی نخواهد داشت .
لینک سازی PBN چیست؟بک لینک پی بی ان (PBN) خلاصه شده ی عبارت Private Blog Networks به معنای شبکه ی خصوصی وبلاگ ها است.پس برای لینک سازی به سبک PBN نیاز به یک شبکه ی وبلاگی با هویت
موسسه چاپ مقاله isi در یاسوج / استخراج مقاله در موسسه چاپ مقاله isi در یاسوج / قیمت چاپ مقال

چاپ مقاله isi
در ژورنالهای معتبر بین المللی برای دانشجویان بسیار حائز اهمیت است.زیرا
با استفاده از چاپ مقاله ISI خود می توانند صاحب امتیازاتی در مراحل تحصیلی
و کاری خود باشند. دانشجویان شهر یاسوج می توانند با مطالعه این مقاله با موسسه چاپ مقاله isi در یاسوج آشنا شوند. شما دانشجویان می توانید جهت چاپ مقاله isi ، پذیرش مقاله isi ، استخراج مقاله از پا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رقص قَلَم، رویِ بَلَم سازه سبک آرسام